Bukiety


Bukiet to jeden z najpopularniejszych elementów prac florystycznych. Tworzenie zachwycających bukietów wymaga od florysty przede wszystkim specjalistycznej wiedzy o zasadach komponowania, znajomości technik oraz dużej dawki kreatywności. Ponadto florysta powinien na bieżąco śledzić panujące, sezonowe trendy, które podobnie jak w modzie czy designie, odgrywają ważną rolę w przygotowywanych kompozycjach.

Pracownia florystyczna Floralheaven.pl oferuje oryginalne bukiety na każdą okazję. Kwiaty to piękny i subtelny sposób na wyrażenie emocji. Oryginalnie skomponowany bukiet można wręczyć jako prezent lub gest podziękowania. Niezależnie czy są to imieniny, urodziny, jubileusze, walentynki czy inne ważne uroczystości – nasza pracownia przygotowuje każdy bukiet stosownie do okoliczności. Przygotowanie bukietu rozpoczynamy od rozmowy z Klientem i pozyskania informacji o tym, z jakiej okazji bukiet zostanie wręczony oraz dla kogo jest przeznaczony. Przydatne mogą okazać się informacje na temat indywidualnych upodobań osoby, która ma zostać obdarowana (ulubiony kolor czy rodzaj kwiatów).

Zamówienie bukietu kwiatów w pracowni florystycznej zdecydowanie różni się od zakupu wiązanki kwiatowej kupionej w zwykłej kwiaciarni. Naszą pracownię wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta i zlecenia. Bukiet w kwiaciarni wykonuje się z dostępnych na miejscu i w danej chwili roślin oraz ozdób. Pracownia florystyczna natomiast zamawia kwiaty z myślą o konkretnym Kliencie, co daje więcej opcji kompozycyjnych oraz możliwość sprowadzenia bardziej wyszukanych i mniej powszechnych gatunków kwiatów i roślin.

Również w przypadku dużych zamówień, jak np. bukiety na stoły dla konkretnego eventu, restauracji czy hotelu, pracownia florystyczna zapewnia świeże i piękne kwiaty. Ponadto istnieje możliwość wykonania kompozycji bukietów u Klienta w oparciu o charakter wydarzenia, wystrój danego wnętrza czy indywidualne preferencje zamawiającego.

Pracownia florystyczna Floralheaven.pl zaprasza do współpracy Klientów indywidualnych i instytucjonalnych z Warszawy i okolic.