Sesje fotograficzne


Pracownia florystyczna Floralheaven.pl poza usługami z zakresu przygotowania roślinnych dekoracji okolicznościowych, oferuje również wsparcie podczas organizacji sesji fotograficznych. Kwiaty stanowią wspaniałe i naturalne tło dla sesji ślubnych, a także sprawdzają się jako oryginalny dodatek dla sesji modowych i artystycznych.

Współpracując z fotografem ustalamy koncepcję zdjęć oraz dbamy o kwiatową scenografię. Florystyczne ozdoby nadają się nie tylko jako tło dla zdjęcia, ale także jako element ubioru lub rekwizyt dla modelki, jak np. bukiet lub wianek.

Naturalne kwiaty i dodatki florystyczne dobrane w odpowiedni sposób mogą nadać każdej sesji fotograficznej wspaniałego charakteru. Niezależnie, czy jest to sesja dotycząca mody, sesja ślubna, dziecięca, sesja artystyczna – dzięki dekoracjom roślinnym może ona prezentować się bajkowo i magicznie. Doświadczony florysta dobiera kwiaty do okoliczności sesji, jej tematu przewodniego, a także do rodzaju urody i stylizacji osób występujących przed obiektywem.

Pracownia florystyczna Floralheaven.pl przyczyniła się do powstania wielu pięknych sesji zdjęciowych, w których kwiaty w subtelny sposób podkreślały atmosferę zdjęć i eksponowały cechy bohaterów sesji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych wykonaniem dekoracji florystycznych dla sesji zdjęciowych. Nasza oferta skierowana jest do fotografów, scenografów, firm zajmujących się organizacją wesel oraz imprez okolicznościowych, a także do osób prywatnych, pragnących wykonać niezwykłą sesję zdjęciową w naturalnym otoczeniu.

Naszymi partnerami podczas sesji byli m.in. Elena Matiash, Her Eyes Studio, Marta Brodziak, Arisha Prikhodko, Yaryna Pochtarenko. Więcej znajdziecie na naszym blogu.

Jak przygotować się do pracy z fotografem – porady dla Pary Młodej.